رنگو | Rango
سینمایی مدت زمان: 107 دقیقه سال تولید: 2011

دانلود انیمیشن رنگو دوبله فارسی Rango

انیمیشن رنگو 1 دوبله فارسی

در انیمیشن رنگو شخصیت «رنگو» یک آفتاب‌پرست تنها است که دچار بحران هویت است و در آکواریومش با وسایل تزیینی آنجا یک صحنه‌ی تئاتر برای خودش درست کرده است. او روی این صحنه، در هر لحظه هر کسی می‌تواند باشد. آکواریوم رنگو پشت وانت صاحبش است و آنها در حال عبور از بیابان هستند که ناگهان با یک اتومبیل از روبه‌رو شاخ به شاخ می‌شوند. برای آنها خطر رفع می‌شود اما رنگو به بیرون پرت می‌شود. صاحبان او متوجه نمی‌شوند و به راهشان ادامه می‌دهند.

حالا در ادامه داستان انیمیشن رنگو او تک و تنها وسط یک بیابان داغ و بی آب و علف است. هوا به قدری گرم و خشک است که تمام آب‌های آکواریوم در چند ثانیه بخار می‌شوند. او یک آرمادیلو را وسط جاده می‌بیند و از اتفاقی که برایش رخ داده تعریف می‌کند اما بسیار تشنه است و آب می‌خواهد. شخصیت آرمادیلوی انیمیشن رنگو به او می‌گوید برای اینکه گمشده‌ات را پیدا کنی باید اول کمک کنی از جاده عبور کنیم. رنگو از همان ابتدا برای رد شدن از جاده به مشکل می‌خورد اما بالاخره به سمت دیگر می‌رسد. آرامادیلو به او می‌گوید باید یک روز در بیابان پیاده راه برود تا به شهر برسد. آب در شهر جیره بندی شده اما فردا روز آب است و اگر او به موقع برسد می‌تواند از آن آب استفاده کند.

راه بیابان پر خطر است و او تنها و بی دفاع است. او در آنجا با یک شاهین درگیر می‌شود اما دستش فرار می‌کند. سپس روز بعد او با یک آفتاب‌پرست به نام «لوبیا» آشنا می‌شود و با درشکه‌ی او به شهر می‌رود. در شهر، رنگو شروع می‌کند به تعریف کردن از داستان‌هایی که بیشتر ساخته‌ی ذهن خودش هستند و البته قهرمان آن داستان‌ها هم خودش است. سپس یک روز به صورت اتفاقی، شاهینی که به شهر حمله کرده را از پا در می‌آورد. به این ترتیب مردم همه‌ی داستان‌ها او را باور می‌کنند و او را کلانتر شهرشان می‌کنند. حالا او نه تنها نگهبان شهر است بلکه می‌خواهد مشکل کم‌آبی را هم حل کند...

انیمیشن رنگو اوایل سال 2011 اکران شد. این انیمیشن هم نقدهای خوبی دریافت کرد و هم فروش بسیار خوبی در گیشه داشت. علاوه بر این انیمیشن رنگو برنده‌ی جوایز اسکار، گلدن گلوب و بفتا در بخش بهترین انیمیشن سال شد. انیمیشن رنگو دوبله فارسی را می‌توانید در ویزور تماشا کنید.

ضمن آن که انیمیشن نومئو و ژولیت نیز که یکی از جذاب ترین انیمیشن های سال 2011 است از هم اکنون در وب سایت و اپلیکیشن ویزور قابل دانلود و مشاهده است.

بالای ۱۰ سال