مربی اژدها 2 | How to Train Your Dragon 2
سینمایی مدت زمان: 102 دقیقه سال تولید: 2014

دانلود انیمیشن مربی اژدها 2 - با دوبله فارسی How to Train Your Dragon 2

دانلود کارتون مربی اژدها 2 - فیلم اژدهاسوار 2

انیمیشن مربی اژدها 2 دوبله فارسی یا همان انیمیشن چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم 2 که در وب سایت ویزور مشاهده خواهید کرد، در ادامه قسمت اول این انیمیشن جدید و محبوب ساخته شد. در قسمت اول دیدیم که هیکاپ با کمک بی‌دندان، اژدهایی که تربیت کرده بود، و همچنین به قیمت از دست دادن یکی از پاهایش، دوباره امنیت را به شهر برگرداند. در این قسمت، در شهر «برک» اوضاع دیگر مثل قبل نیست. 5 سال از ماجرای قسمت اول گذشته و حالا دیگر اهالی برک با اژدهایان سر جنگ ندارند. آنها با هم به یک همزیستی مسالمت‌آمیز رسیده‌اند. شهر پر شده از اژدهایانی که برای خود تفریح می‌کنند، غذا می‌خورند و زندگی می‌کنند. اهالی هم دست از شکار آنها برداشتند و حالا اژدهاسوار شدند. (شاید یکی از دلایلی که انیمیشن مربی اژدها به انیمیشن اژدهاسواران معروف شده است همین باشد)

 حالا در ادامه فیلم اژدها سوار 2 در شهر برک، مسابقه اژدها سواری برگزار می‌شود. مسابقه‌ای که در آن «آسترید» معمولا پیروز میدان است و «هیکاپ»، همانطور که انتظار می‌رود، علاقه‌ای به شرکت در آن ندارد و ترجیح می‌دهد تنهایی با «بی‌دندان» به سواری برود و ماجراجویی کند. در یکی از همین ماجراجویی‌ها، هیکاپ و آسترید به شهری خرابه می‌رسند که در آنجا مرد جوانی به نام اریت به آنها می‌گوید که رئیسش دراگو می‌خواهد ارتشی از اژدها درست کند. پدر هیکاپ دراگو را می‌شناسد و به آنها می‌گوید که او مرد بی‌رحمی است. هیکاپ که گوش شنوایی برای حرف‌های پدرش ندارد به ماجراجویی ادامه می‌دهد. او به صورت اتفاقی در یک غار یخی با شخصی مرموز ملاقات می‌کند. او همچنین می‌بیند که آن غار به جایی منتهی می‌شود که پر از اژدها است. هیکاپ می‌داند که جنگی بزرگ در پیش است و باید برای برقراری صلح تلاش کند.

انیمیشن چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم یا همان انیمیشن مربی اژدها 2 ، چهار سال بعد از قسمت اول آن یعنی در سال 2014 پخش شد. ( شما می توانید انیمیشن مربی اژدها 1 دوبله فارسی را نیز در وب سایت ویزورکیدز تماشا کنید). کارتون مربی اژدها 2 هم مثل قسمت اولش بازخوردهای مثبتی از طرفداران و همچنین منتقدان گرفت. این انیمیشن، نامزد جوایز بزرگی مثل اسکار شد اما اسکار آن سال را انیمیشن شش ابر قهرمان از آن خود کرد. مربی اژدها 2 در بخش بهترین انیمیشن در گلدن گلوب و بفتا هم نامزد دریافت جایزه شد. امیدواریم از تماشای دانلود فیلم اژدها سوار 2 با دوبله فارسی لذت ببرید.

ضمن آن که پیشنهاد می کنیم قسمت سوم این انیمیشن یعنی انیمیشن مربی اژدها 3 با عنوان دنیای پنهان را نیز در وب سایت ویزورکیدز مشاهده نمایید. ده ها انیمیشن سینمایی جدید از جمله انیمیشن به پیش ، فروزن، گرگ مادرزاد ، زندگی پنهان حیوانات خانگی، ترول ها 2 و ... در وب سایت ویزور برای دانلود و تماشا در دسترس شما عزیزان علاقمند به انیمیشن قرار دارند.