گربه چکمه پوش (زبان اصلی) | Puss In Boots
زبان اصلی مدت زمان: 90 دقیقه سال تولید: 2011

دانلود انیمیشن گربه چکمه پوش Puss In Boots

انیمیشن گربه چکمه پوش Puss in Boots محصولی از کمپانی DreamWorks Animation و نوعی دنباله برای انیمیشن محبوب شرک است. زیرا اولین بار شخصیت گربه چکمه پوش را در انیمیشن شرک 2 معرفی شد. او در ابتدا مامور کشتن شرک بود اما بعد به عنوان دوست شرک و خره و یکی از شخصیت‌های اصلی داستان در قسمت‌های بعدی شرک هم ماندگار شد. شخصیت گربه چکه پوش ، گربه‌ای بسیار یاغی و زبل و در مواقع لازم یک پیشی ملوس است که با نگاه کردن مظلومانه‌اش هر چیزی بخواهد را به دست می‌آورد. این شخصیت برای طرفداران شرک بسیار محبوب شد و به همین دلیل یک سال بعد از انیمیشن شرک 4 انیمیشنی با عنوان گربه چکمه پوش Puss in Boots در اکتبر 2011 پخش شد. از شخصیت گربه، بعد از درخشش این فیلم، در یک سریال با عنوان «ماجراهای گربه چکمه پوش» که از 2015 تا 2018 از نتفلیکس پخش شد هم استفاده شده است.

در انیمیشن گربه چکمه پوش ماجرا از یک یتیم خانه شروع می‌شود. گربه در آنجا با یک تخم مرغ به نام «هامتی دامتی» آشنا می‌شوند. خیلی زود آنها با هم دوست صمیمی می‌شوند و پیمان برادری می‌بندند. آنها که از شرایط زندگی در مرکز نگهداری از کودکان ناراضی هستند به هم قول می‌دهند تا یک روز لوبیای سحرآمیز را پیدا کنند و با آن به سرزمین غول‌ها بروند و ثروتمند شوند. گربه و هامتی دامتی برای رسیدن به لوبیا، رو به سرقت‌های کوچک می‌آورند و بارها برای همین جرم‌ها به زندان می‌افتند.

تا اینکه یک روز گربه به صورت تصادفی جان مادر فرمانده شهر را نجات می‌دهد و به عنوان قهرمان شهر معرفی می‌شود. او یک جفت چکمه چرم به عنوان هدیه دریافت می‌کند و از آن به بعد او به نام گربه چکمه پوش معروف می‌شود. هامتی که به موفقیت‌های دوست قدیمی‌اش حسادت می‌کند در یکی از سرقت‌ها طوری نقشه می‌کشد که در نهایت گربه به عنوان سارق شناخته می‌شود و تحت تعقیب قرار می‌گیرد. بعد از چندین سال که گربه مخفیانه زندگی کرده، حالا جای لوبیای سحرآمیز را پیدا کرده است و تصمیم می‌گیرد بالاخره رویای دوران کودکی‌اش را به حقیقت تبدیل کند... برای پی بردن به بقیه ماجرا، انیمیشن گربه چکمه پوش را هم اکنون از وب سایت تماشای آنلاین انیمیشن ویزور تماشا کنید.

ضمنا شما مخاطب گرامی می‌توانید سایر انیمیشن ها و کارتون های محبوب مانند ترول ها 2 ، مربی اژدها، مولان، سونیک خارپشت ، باب اسفنجی و فروزن 2 را نیز در ویزور دانلود و تماشا کنید.

نقد و بررسی

۹۹/۰۱/۱۱
خوشم نیامد خوشم نیامد

ثبت نقد جدید

برای ثبت نقد باید وارد سایت شوید.