مری و مکس (زبان اصلی) | Mary and Max
زبان اصلی مدت زمان: 92 دقیقه سال تولید: 2009

دانلود انیمیشن مری و مکس زبان اصلی - Mary and Max

در انیمیشن مری و مکس ، «مری» دختری ٨ ساله  با مو و چشم‌های تیره است. همچنین یک نشان قهوه‌ای رنگ هم روی پیشانی‌اش دارد. او یک انگشتر سنگ دارد که نسبت به حال و روحیه او رنگش تغییر می‌کند. سرگرمی او گاهی تماشای بیرون از پنجره اتاقش و گاهی بازی با آدمک‌هایی است که شخصیت‌های کارتونی هستند. البته آنها خیلی هم زیبا نیستند چون مری آنها را خودش با وسیله‌های دور ریختنی مثل سنگ، دکمه و حتی استخوان مرغ درست کرده است. پدر مری در کارخانه تولید چای کیسه‌ای «ارل گری» کار می‌کند. مری چای دوست دارد او حتی از اسم ارل گری هم خوشش می‌آید. او در تصوراتش این چنین است که روزی با مردی به نام ارل گری ازدواج خواهد کرد و آنها در قصری در اسکاتلند با ٩ بچه، ٢ اردک و یک سگ زندگی خواهند کرد.

شخصیت مری در انیمیشن مری و مکس ، دوست دارد خواهر و برادر داشته باشد اما والدینش به او گفته‌اند که تولدش ناخواسته بوده و او همیشه برایش سوال است که چطور تولد یک نفر ناخواسته می‌شود. پدر مری بیشتر وقتش را با پرنده‌های تاکسیدرمی شده‌اش می‌گذراند. مادر مری هم همیشه از نوعی نوشیدنی در طی روز و شب می‌نوشد که باعث می‌شود بیشتر اوقات را خواب باشد. مادرش به او گفته که این نوشیدنی مخصوص بزرگسالان است. مادر مری گاهی هنگام خرید از فروشگاه‌ها دزدی می‌کند و به او می‌گوید ما از فروشگاه قرض می‌گیریم اما مری هیچ وقت دلیل این کار مادرش را نمی‌فهمد.

مری خیلی تنها است و بیشتر روزش را با خیال‌بافی می‌گذراند. تا اینکه یک روز که با مادرش به اداره پست می‌رود یک آدرس پیدا می‌کند و تصمیم می‌گیرد برای آن آدرس نامه بنویسد. مری در استرالیا زندگی می‌کند و آدرسی که پیدا کرده، در نیویورک است. او مکاتبه‌اش را شروع می‌کند. گیرنده‌ی نامه مردی ٤٤ ساله به نام «مکس» است که به نوعی اختلال عصبی به نام آسپرگر مبتلا است. این بیماری او را در ارتباط با افراد دچار مشکل کرده است. مری از اینکه یک دوست پیدا کرده خوشحال است و تمام سوالات و خیالاتی که ذهنش را درگیر کرده از او می‌پرسد تا اینکه به مبحث عشق می‌رسد و اینجا است که مکس در پاسخ دادن می‌ماند...

انیمیشن مری و مکس در آوریل 2009 پخش شد و مورد استقبال مردم قرار گرفت. این انیمیشن برای گروه سنی بالای 13 سال مناسب است. اگر به تماشای انیمیشن های 2009 علاقه دارید خبر خوش ما برای شما این است که می توانید انیمیشن عصر یخبندان 3 که در همین سال تولید شده است را هم در ویزور تماشا کنید.

ضمنا علاوه بر انیمیشن مری و مکس ، انیمیشن کورالین هم یکی دیگر از انیمیشن های محبوب این سال است.

نقد و بررسی


ثبت نقد جدید

برای ثبت نقد باید وارد سایت شوید.