حشرات کوچولو | Little Insects
سینمایی مدت زمان: 80 دقیقه سال تولید: 2000

دانلود انیمیشن حشرات کوچولو دوبله فارسی Little Insects

در انیمیشن حشرات کوچولو Little Insects به کارگردانی Gregory Gieras در مزرعه تیندروود حشرات مختلف در کنار هم با صلح و صفا زندگی می‌کنند. این مزرعه در قلمرو باگی قرار گرفته است. چندی پیش در این سرزمین زیبا یک جنگ و جدال بزرگ پیش آمد. آن هم بر سر یک شیشه مربا که عده‌ای که برای پیک نیک آمده بودند آن را جا گذاشتند. آن شیشه مربا توسط دو دوست کشف شد. پادشاه مورچه‌های سرخ و پادشاه مورچه‌های سیاه یعنی بیگ ویگ و فاپ تاپ. آنها یک جلسه با حضور افراد سلطنتی تشکیل دادند تا تصمیمی برای این کشف با ارزش بگیرند.

جلسه و صحبت‌ها به جایی نمی‌رسید. مساله این بود که مربا به اندازه‌ی همه وجود داشت اما این دو پادشاه حاضر به تقسیم کردن مربا نبودند. بعد از صحبت‌های بسیار بالاخره شب شد و همه خوابیدند. آن شب شیشه‌ی مربا ناپدید شد و هر دو پادشاه دیگری را مقصر و دزد می‌دانست. خبر این اتفاق خیلی زود به گوش همه‌ی مورچه‌ها رسید. پادشاه بیگ ویگ به مورچه‌هایش دستور داد که وسایل خود را جمع کنند و از تپه‌ی مورچه‌ها نقل مکان کنند. به همین ترتیب هم پادشاه فاپ تاپ به همه دستور داد تا تپه را ترک کنند.

در ادامه انیمیشن حشرات کوچولو پادشاه فاپ تاپ بعد از مستقر شدن در تپه یک قلعه درست کرد و افرادی را برای نگهبانی و محافظت از بقیه در مقابل مهاجمان مامور کرد. از آن به بعد مورچه‌های شاه فاپ تاپ به نام مورچه‌های کوهستان معروف شدند. شاه بیگ ویگ هم در دره مستقر شد. او هم ارتشی را برای محافظت از مرزهایش تشکیل داد. افراد بیگ ویگ هم به نام مورچه‌های دره معروف شدند. مورچه‌های تپه و دره که تا پیش از آن همه دوستان خوبی برای هم بودند حالا به جای صحبت کردن و حل اختلافات، با هم دشمن شدند و مکان زندگی خود را شبیه به سنگر درست کردند...

انیمیشن حشرات کوچولو دوبله فارسی Little Insects را هم اکنون می‌توانید از سایت یا اپلیکیشن ویزور تماشا کنید.

بالای ۱۰ سال