ماداگاسکار 2 (زبان اصلی) | Madagascar 2
زبان اصلی مدت زمان: 89 دقیقه سال تولید: 2008

دانلود انیمیشن ماداگاسکار 2 با دوبله فارسی - Madagascar 2

در قسمت اول انیمیشن ماداگاسکار دیدیم که «مارتی»، «الکس»، «ملمان»، «گلوریا» و پنگوئن‌ها از باغ وحش فرار کردند تا برای یک بار هم شده محیط بیرون از آنجا را ببینند. در نتیجه‌ی این حرکت، باغ وحش تصمیم گرفت آنها را به منطقه‌ی حفاظت شده‌ای در آفریقا بفرستد. اما آنها در میان راه از مسیر خارج شدند و در جایی دیگر ساکن شدند. در آنجا آنها برای اولین بار طبیعت وحشی را دیدند اما متوجه شدند توانایی ادامه زندگی در چنین محیطی را ندارند. بنابراین تصمیم گرفتند با یک کشتی که پنگوئن‌ها دزدیده بودند، دوباره به نیویورک برگردند. البته بعد مشخص شد که کشتی سوخت ندارد. و حالا در ادامه، و در انیمیشن ماداگاسکار 2 : فرار به آفریقا با فلش بکی به گذشته‌ی «الکس» شروع می‌شود.

پدر او یک آلفا بوده است. ظاهرا او از آنجا دزدیده شده و به صورت اتفاقی به نیویورک رسیده و در باغ وحش بزرگ شده است. در زمان حال، پنگوئن‌ها یک هواپیما را تعمیر کردند تا با آن همگی به خانه برگردند. در مسیر هواپیما دچار سانحه شده و کاپیتان مجبور به فرود اضطراری می‌شود.

این بار آنها واقعا در آفریقا هستند. «مارتی»، «الکس»، «ملمان» و «گلوریا» برای اولین بار گله‌هایی از هم‌نوعان خودشان را در طبیعتی زیبا می‌بینند. همچنین «الکس» پدر و مادرش را پیدا می‌کند. حالا آنها تعداد زیادی دوست از جنس خودشان دارند و باید یاد بگیرند مثل آنها زندگی کنند. «مارتی» با گورخرهای دیگر از این سو به آن سوی دشت می‌دود. «ملمان» به عنوان پزشک در میان زرافه‌ها شروع به کار می‌کند و«گلوریا» مورد توجه یک اسب‌آبی قوی هیکل قرار می‌گیرد. در این میان الکس باید توانایی‌های خودش را نشان دهد تا در گله شیرها پذیرفته شود.

انیمیشن ماداگاسکار 2 ، نوامبر سال 2008 اکران شد و داستان آن در ادامه‌ی انیمیشن ماداگاسکار 1 است. این انیمیشن با بودجه‌ای در حدود 150میلیون دلار ساخته شد و بیش از 603 میلیون دلار فروش داشت. از آنجا که این انیمیشن مثل قسمت اولش بسیار پربیننده و محبوب شد، حدود چهار سال بعد قسمت سوم آن هم ساخته و پخش شد. انیمیشن محبوب دیگری که در سال 2008 ساخته و پخش شد، انیمیشن پاندا کونگ فو کار 1 است.

علاوه بر انیمیشن ماداگاسکار 2 می توانید سایر قسمت‌های انیمیشن ماداگاسکار را هم از وب سایت و اپلیکیشن ویزور تماشا یا دانلود کنید.

نقد و بررسی

۹۹/۰۱/۰۴
لطفا دوبلشو بذارید متشکرم

ثبت نقد جدید

برای ثبت نقد باید وارد سایت شوید.