فردیناند (زبان اصلی) | Ferdinand
زبان اصلی مدت زمان: 108 دقیقه سال تولید: 2017

دانلود انیمیشن فردیناند زبان اصلی Ferdinand

در اسپانیا مکان‌هایی هستند که در آنها گاوهای نر را پرورش می‌دهند تا آنها را برای مسابقات گاوبازی آماده کنند. برای آنها مهم است که گاوها قوی هیکل و مبارز باشند. در این میان یک گوساله به نام فردیناند وجود دارد که نه تنها علاقه‌ای به خشونت ندارد بلکه عاشق گل و گیاه است. پدرش از همه همنوعانش قوی‌تر است و قهرمان مسابقات است. یک روز پدر «فردیناند» را برای مسابقه می‌برند اما او هرگز برنمی‌گردد. فردیناند که از این بابت خیلی ناراحت است از آن مکان فرار می‌کند.

فردیناند شبانه خودش را به یک پناهگاه می‌رساند. صبح روز بعد، فردیناند در یک مزرعه از خواب بیدار می‌شود. آنجا زیبا و پر از گل است. همان لحظه، دختر کوچولوی صاحب مزرعه، «نینا»، از راه می‌رسد و به او قول می‌دهد از او خوب نگهداری کند. چند سال می‌گذرد و فردیناند زندگی خوبی در کنار «نینا» و پدرش در آن مزرعه سپری می‌کند. حالا فردیناند یک گاو نر بزرگ است.

فستیوال گل و گیاه است و فردیناند برای رفتن بسیار هیجان‌زده است اما پدر نینا به او اجازه نمی‌دهد همراه آنها برود. نینا چند بار از پدرش خواهش می‌کند و او در جواب می‌گوید در بیرون از این مزرعه به گاوی مثل فردیناند نگاه دیگری دارند و امثال او زندگی متفاوتی تجربه می‌کنند، پس بهتر است او در مزرعه بماند. بعد از رفتن آنها، فردیناند تصمیم می‌گیرد خودش به تنهایی به این فستیوال برود.

در ادامه انیمیشن فردیناند و زمانی که او به شهر می‌رسد یک زنبور او را نیش می‌زند و او شروع به دویدن از این سو به آن سو می‌کند. همه‌ی مردم شهر وحشت می‌کنند و پلیس برای گرفتن و رام کردن او دست به کار می‌شود. سگ مزرعه که این وضعیت را می‌بیند فردیناند را به سوی مزرعه فراری می‌دهد اما او سر از خانه‌ی یک پیرزن در می‌آورد...

انیمیشن فردیناند Ferdinand در دسامبر 2017 اکران شد. این انیمیشن نامزد جوایز بسیار از جمله جایزه اسکار و گلدن گلوب شده است. شما می توانید علاوه بر این انیمیشن، دیگر انیمیشن های محبوب سال 2017 یعنی انیمیشن کوکو زبان اصلی و دوبله شده و نیز انیمیشن تام و جری در کارخانه شکلات سازی را نیز در وب سایت ویزور تماشا کنید.