فردی قورباغه | Freddy Frogface
سینمایی مدت زمان: 78 دقیقه سال تولید: 2011

انیمیشن دوبله فارسی فردی قورباغه / Freddy Frogface

در انیمیشن فردی قورباغه با نام دیگر فردی صورت قورباغه‌ای داستان از این قرار است که: تعطیلات تابستان شروع شده است و «ویکتور» و «جیکوب» شیطنت‌های خود را از سر گرفتند. آنها در خانه درختی ویکتور نقشه می‌کشند تا سر به سر مردم بگذارند و وقت بگذرانند. در محله‌ی آنها یک قلدر به نام «فردی» زندگی می‌کند که همه‌ی بچه‌های محل از او فراری هستند. حتی ویکتور و جیکوب هم برای تردد در محل از قبل با دوربین نگاه می‌کنند که وقتی فردی در خیابان است آنها بیرون نروند چون بدون شک از او کتک می‌خورند.

یک روز یک گروه سیرک به شهر می‌آیند. رئیس گروه در شهر اعلام می‌کند که افراد بااستعداد در سیرک پذیرفته خواهند شد. ویکتور در حال شیطنت ناگهان چشمش به یک قورباغه می‌افتد و برای اینکه صحبت‌های مدیر سیرک را از دست ندهد، آن قورباغه را در یک پاکت می‌اندازد و جلو می‌رود. موقع برگشتن سر و کله‌ی فردی پیدا می‌شود. او به این خیال که در بسته‌ی ویکتور شیرینی است، آن را به زور می‌گیرد و وقتی متوجه می‌شود قورباغه است از عصبانیت آن را در دهانش می‌گذارد.

مدیر مدرسه از راه می‌رسد تا دعوای بین ویکتور و فردی را جمع کند. در همین حین بالاخره با اصرار ویکتور، فردی دهانش را باز می‌کند و قورباغه بیرون می‌پرد. ویکتور از فرصت استفاده می‌کند. او یک شعر مضحک برای فردی درست می‌کند و اسمش را فردی قورباغه یا صورت قورباغه‌ای می‌گذارد و برای اولین بار این بچه‌های محل هستند که به فردی می‌خندند. سپس ویکتور تصمیم می‌گیرد به سیرک ملحق شود اما حالا یک دشمن بزرگ دارد: فردی!

انیمیشن فردی قورباغه یک انیمیشن دانمارکی است و بر اساس داستانی با همین نام از «اوله لوند کی‌یرکگارد» ساخته شده است. این انیمیشن 20 جولای 2011 اکران شد و امتیاز متوسطی از تماشاگران گرفت. انیمیشن دوبله فارسی فردی قورباغه / Freddy Frogface را می‌توانید از وب سایت و اپلیکیشن ویزور کیدز تماشا کنید.